Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

23 Eylül 22 Ekim tarihleri arasında doğanların burç grubu terazi burcudur. Terazi burcu erkeği gizemli bir karaktere sahiptir. Herkes tarafından kolay kolay anlaşılamazlar.. Terazi burcu erkeğini anlayan, onun kişiliğini çözen ve ona yakın olan bir kadın ise terazi burcu erkeği için çok değerli ve vazgeçilmez olacaktır..

Terazi burcu erkeğinin ilgi alanlarını keşfettiğinizde onun dünyasına adım atmış olursunız. Onun hobilerini ilgilendiği alanları ve kişiliğini önemseyen bir kadın terazi burcu erkeği için çok önemlidir. Terazi burcu erkeği kontrol altında tutulmayı, baskıyı ve kıskançlığı sevmez. İlişkilerinde özgür olmayı ve güvenilmeyi ister. Güven onun için her şeydir. Bu yüzden sık sık kontrol edilmek, yönetmeye çalışmak, terazi burcu erkeği için uygun değildir.

Dış görünüşe önem verirler, sık sık alışverişe çıkarlar ve modayı yakından takip ederler. Etkilendikleri karşı cinste ise bakıma, güzelliğe ve dış görünüşe önem verirler. Özellikle kendisine bakan, kendisine özgüveni yüksek kadınlardan hoşlanırlar. Kendini ifade edemeyen ve geri planda duran kadınlar Terazi burcu erkeğinin dikkatini çekmeyi başaramayacaktır..

Duygularını açık açık belli eden, dobra konuşan ve daima gerçekleri söyleyen bir burçtur. Bu yüzden bazen bu dobralığı başına iş açar. Arkadaş ortamlarında sevilmeyen kişi olabilirler. Haksızlığa asla tahammül edemedikleri gibi zor durumda kalan insanların da daima yanında yer alırlar. Merhametli kişilikleri yüzünden çoğu zaman kendilerini dert ortağı olarak bulurlar. Terazi burcu erkeklerinden en iyi bir eş iyi bir baba ve iyi bir sevgili olacaktır. Fakat arkadaşlık konusunda biraz daha tutkulu oldukları için ve daima doğruyu söylemeye meilli oldukları için düzen tutturamayabilirler.