Terazi Burcu Kadını Özellikleri

23 Eylül 22 Ekim tarihleri arasında doğanların burç grubu terazi burcudur. Terazi burcu sanatsal özelliği ve zevkli kişiliği ile öne çıkmaktadır. Özellikle terazi burcu kadını sanatla iç içe olmadan yaşayamaz.. Sanat onun hayatında önemli bir parçadır. O yüzden ikili ilişkiler kurarken kendisi gibi sanatsever kişiliklere kendilerini daha yakın hissederler..

Nasıl ki sanat onların hayatında çok önemli bir yer kaplıyorsa aile yaşantısı ve arkadaşları da terazi burcu kadınının hayatında bir o kadar önemlidir. Tıpkı hayatına alacakları eşlerini, sevgililerini seçerken çok önemsedikleri gibi arkadaşları için de bu durum geçerlidir. Terazi burcu kadınının hayatında sanata düşkün, müziği ,resmi, yazmayı, şiiri seven tutkulu arkadaşlar olmalıdır.. Sayısal zekadan çok sanatsal ve sözel zekaya yatkınlardır.. Maddiyata çok önem vermezler, ama buna karşın çalışma hayatlarında oldukça başarılı ve tutkulardır. Kısa zamanda kendilerini göstererek yükselirler.

Terazi burcu kadını güzel olan her şeyi sever. Bu yüzden hayvanlara, doğaya karşı özel bir ilgisi ve hassasiyet vardır. Oldukça merhametlidir, çevreye daima duyarlıdır. Yardım projelerinde severek yer alır. Para konusunda ise ne çok cömert ne de cimridirler. Paralarını gerektiği yerde, gerektiği zamanda uygun gördükleri işlere yatırmayı severler. Terazi burcu kadınları mükemmel bir eş olacak ve aile kuracaklardır.