Toprak Grubu Burçları İçin Oje Önerileri

Elerinizin güzelliğini vurgulamak için en etkili ve en kolay yollardan biri de şüphesiz rengarenk ojeler ile tırnaklarınızı şenlendirmektir! Siz de oje kullanmaktan çok hoşlanıyorsanız ve bir türlü hangi rengi kullanacağınıza karar veremiyorsanız o halde burcunuzdan faydalanın! Evet evet yanlış duymadınız burcunuzdan faydalanın! Bildiğiniz gibi burçlar Ateş burçları, Toprak burçları, Hava burçları ve Su burçları olarak 4’e ayrılmaktadır.

Toprak burçlarının içerisinde;

  • Boğa burcu,
  • Başak burcu
  • Oğlak burcu bulunmaktadır.

Eğer siz de bu burç grubuna dahilseniz yazımızdan faydalanarak ideal oje renginizi keşfedebilirsiniz, keyifli okumalar..

Toprak grubu burçlarının içerisinde boğa Başak ve oğlak burcu bulunmaktadır. Bu üç burcunda en önemli ortak özelliği çalışkan, istikrarlı, dürüst, arkadaş canlısı olmalarıdır. Aynı zamanda biraz da inatçıdırlar. Özellikle boğa burcu çalışkanlığı ile nam salmıştır!

Boğa burcu elde etmek istediği tüm başarıları elde ederek çıkabileceği en üst noktaya çıkar ve başarılarını herkese kanıtlar. Boğa burcunun olmazsa olmaz renklerinden biri kırmızı, bordo ve turuncu tonlarıdır. Özellikle turuncunun enerjik rengi boğaya çok uygundur. Boğa burcunun sürekli yenilikçi tavırda olması, sürekli çalışma azmi ile yanıp tutuşması turuncu rengi ne kadar sevdiğini açıklıyor! Kırmızı da en canlandırıcı tonlardan biridir. Bu yüzden boğa burcu kırmızı ve turuncu tonlarını tırnaklarında taşırken çok mutlu olacaktır.

Başak burcu bir o kadar naif, kararlı, istikrarla ama çoğu zaman da pes etmeye yakın bir özellik sergiler. Bu yüzden Başak burcuna holografik oje renkleri çok yakışacaktır. Hafif yanar dönerli enerjik, canlı ama her daim rengi değişen oje renkleri başağın kişiliğini yansıtmaktadır. Biraz sıkılmaya yatkın olan Başak burçları holografik oje renkleri ile çok mutlu olacaklardır.

Oğlak burcunun en önemli ve en bilinen özelliklerinden biri şüphesiz inatçı olmasıdır.. Bu inatçı burca sizce de mat ojeler harika yakışmaz mı? Özellikle toprak tonlarında, koyu kahverengiler, bejler veya krem rengilerinin mat oje ile buluştuğu bu harika doku oğlak burçları için ideal olacaktır!

Sizde tırnaklarınızda burcunuzun rengini taşımak istiyorsanız ve sürekli yeni ojeler denemekten keyif alıyorsanız O halde toprak grubu burcunun içerisinde bulunan oje renklerini deneyebilirsiniz! Holografik ojelerden mat bitişli ojelere, bordo ojelerden turuncu ojeleri varana kadar dilediğiniz ojeyi kullanabilirsiniz!