Türk Güzellerin Festival Stilleri

Dünyaca ünlü coachella Festivali’ne Türk güzeller de akın etti. Coachella Festivali bildiğiniz gibi sadece müzik eğlence organizasyonu olmaktan çıkmış adeta bir moda akımı haline gelmiş ünlü bir festivaldir. Öyle ki hem dünyadan hem de Türkiye’den birçok ünlü güzel farklı kıyafetleri ve tarzları ile iddialı bir şekilde Coachella Festivaline katılıyorlar! işte Coachella Festivali’nde öne çıkan Türk güzellerin kıyafet tercihleri;

Şeyma Subaşı

Gençliği ve güzelliği ile adından sık sık söz ettiren Şeyma Subaşı birçok farklı parçayı aynı anda kombinlenmesi ve başarılı tercihleri ile beğeni topluyor. Şeyma Subaşı Coachella Festivali’nin 3 günü farklı kombin tercihleri ile öne çıkıyor. Tercih ettiği en iddialı kıyafetlerden biri de renkli saçları ile kombinlediği şort – bralet takımı! Şort ve bralet takımının sadeliği gözde doldursa da Şeyma Subaşı bu sade parçaları renklendirmeyi biliyor. Renkli saçları, rengarenk bileklikleri ve püsküllü çantası ile harika bir tarz yaratmış.

Hadise

Coachella Festivali’ne katılan Türk ünlülerden biri de Hadise. Hadise yuvarlak hatlara sahip fiziğini kullanmayı iyi biliyor olacak ki tercihini file çorap, şort ve bottan yana kullanmış. Aynalı gözlükleri ile kombinlediği kıyafetleri büyük beğeni topladı. Ayrıca aksesuar tercihlerinde de renkli tercihlere yönelen Hadise halka küpelerini asla kulağından çıkarmıyor.

Hande Erçel

En beğenilen Türk güzellerinden biri olan Hande erçel de bu yıl Festivale katılan ünlülerin arasında. Festivalin ilk günü tercih ettiği rengarenk örgülü saçları ve kulak aksesuarı ile oldukça farklı ,iddialı bir görünüm yakalayan Hande Erçel klasik şort ve bot kombinden vazgeçmemişe benziyor. Bildiğiniz gibi Coachella Festivali çölde yapılan bir Festival olduğundan dolayı mutlaka botlar kombinlere eşlik ediyor. Geceleri oldukça soğuk ve fırtınalı olan çöl havasına en iyi kombinini Hande erçel yapmış diyebiliriz.