Ugg Botlar Nasıl Kombinlenir?

Kış mevsiminde hem görüntüsüyle, hem de yarattığı his ile sıcacık bir etki bırakan Ugg botlar son yılların en gözde ayakkabı modellerinden biri. Ugg botların bu kadar popüler olmasının en büyük nedeni içerisinin kürklü, yumuşacık, konforlu olmasının yanı sıra dış görüntüsünün de kış mevsimine bir o kadar yakışıyor olması. Eğer sizde dolabınızda ki Ugg botlarınızı daha aktif bir şekilde kombinlemek ve günlük hayatta kullanmak istiyorsanız yazımızdan faydalanabilirsiniz. İşte birbirinden farklı ayakkabı kombinleri, keyifli okumalar..

Taytlar İle Yapabileceğiniz Ugg Bot Kombinleri

Ugg ayakkabılar özellikle deri görünümlü taytlar ile muhteşem şekilde uyum sağlıyor. Bu tarz taytların içi kürklü olan versiyonlarını kışın da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böylece üşümemiş olacaksınız. Deri görünümlü taytların üzerine sıcacık, kalçanızın altında biten ve sizi tüm gün rahat ettirecek ipeksi yumuşaklığa sahip balıkçı yaka kazakları tercih edebilirsiniz veya rengarenk neon renklerdeki tuniklerde deri taytlarınız ile harika şekilde uyum sağlayacaktır. Tüm bu kombinin tamamlayıcısı olarak Ugg botlarınızı tercih edebilirsiniz. Ugg botların en popüler renklerinden biri olan açık kahve tonunun veya siyah tonunu tercih ederek görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Kışlık Elbiseler İle Kombinler

Kışlık elbiseleriniz ile de Ugg botlarınızı kombinleyebilirsiniz. Özellikle rengarenk, bacaklarınızı sıcacık tutacak külotlu çoraplar ve kışlık kalın kumaştan üretilmiş kadife elbiseler Ugg botlar ile harika şekilde uyum sağlayacaktır. Ugg botlarınızın kürklü kısmını hafif bir şekilde dışarıya kıvırarak daha sıcak bir görünüm elde edebilirsiniz. Ugglarınızın iç kısmında bulunan kürk rengine uygun olarak şapka, atkı, bere, eldiven takımları ile görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Daha şık ve elegans bir görünüm için ise deri ceketleriniz ile siyah Ugg botlarınızı kombinlemeyi denemelisiniz. Havuç paça, yani tamamen vücudunuzu saran dar kot pantolonlar, triko bluzlar, üzerine tercih edebileceğiniz yakası kürk detaylı deri ceketler ve siyah Ugg botlarınız ile muhteşem şekilde uyum sağlayacak bir kombin yaratabilirsiniz. Bu kombininizi renklendirmek için uzun renkli şallardan faydalanabilirsiniz. Üç farklı Ugg kombini ile de hem günlük ve şık, hem de geceye uygun kombinler elde edebilirsiniz.