Üniversiteye Giden Erkekler İçin 4 Farklı Okul Kombini

Kendinizi sürekli alışverişe çıkarken buluyor fakat yine de dolabınızda bir şey olmadığından, güzel kombinler yapamadığınızdan şikayet ediyorsanız belki de bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor olabilir! İşte birbirinden farklı dört tarzı bir araya getirerek oluşturduğumuz erkekler için kombin önerileri, keyifli okumalar..

Sıcak Kombinler

Sonbahar ve kış mevsiminde en çok tercih edilen kıyafetlerin başında rengarenk desenli hırkalar geliyor! Eğer siz de hırka seven biriyseniz bu kış dolabınıza mutlaka farklı desenlerde hırkaları eklemelisiniz! Özellikle Tribal Desenler Bohem Desenler bu kış oldukça moda olacak! Bu hırkaların içerisine dilerseniz boğazlı kazak, dilerseniz bisiklet yaka kazak giyerek kombinleyebilirsiniz. Altına giyeceğiniz kanvas pantolon ve botlarınız ile sıcak, rahat kombiniz hazır!

Rahat  Kombinler

Eğer hareketi seven ve sürekli hareket eden biri iseniz bu kombinler tam sizlik! Rahatına düşkün beyleri mutlu edecek kombinleri oluştururken ihtiyaç duyulan ilk parça rahat bir bot olacaktır. Ayağınızı fazla ağrıtmayan, orta hafiflikte bir bot satın alarak işe başlayın. Aksesuar tercihi olarak güzel bir saat tercih edebilirsiniz. Yanınıza alacağınız atkı ve berenin birbirine uyumlu olmasına özen gösterin. Şişme bir mont kullanarak sabah koşusundan akşam arkadaşlarınızda eğlenmeye varana kadar her mekanda kullanabileceğiniz Joker kombininiz hazır!

Ciddi Kombinler

Eğer daha ciddi giyinmeyi seviyorsanız O halde klasik parçaları tercih edebilirsiniz! Düğmeli bir kaban, fötr şapka, kadife kumaştan dikilmiş bir ceket işinizi görecektir. Tarz sahibi olmanın en önemli noktalarından biri de şüphesiz ki aksesuar seçimidir. Deri bir kemer ve aksesuar tercihlerinizde de deri bileklikleri kullanarak stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Spor Kombinler

Gün içerisinde sık sık koşuya gidiyor, spor yapıyor veya benzeri aktivitelerde bulunuyorsanız o halde mutlaka kendinize tarz ve rahat bir spor ayakkabı edinmelisiniz. Günümüzde birçok eşofman o kadar şık ki günlük hayatta bile kullanılıyor. Bu tarz içi tüylü eşofmanları tercih edebilir üzerine giyeceğiniz sweatshirt ile kombinizi tamamlayabilirsiniz. Atkı ve bere tercihlerinizle ise daha renkli stilinizi ve dinamik görüntünüzü yansıtacak renkleri tercih ederek kombinizi daha fazla kişisel ve eğlenceli hale getirebilirsiniz.