Ünlü Manken Bella Hadid’in Sokak Stili

Ünlü birçok markanın baş mankenliğini kendini yapan Bella Hadid sokak stili ile de göz kamaştırıyor ve adından söz ettirmeye devam ediyor! İşte güzel mankenin sokak stilinde tamamlayıcı parçaları ve farklı tarzı mercek altında;

Bella Hadid deyince aklımıza ilk gelen ipeksi bir ten! Bu ipeksi tenin yanında iddialı bir fizik ve kedi bakışları oluyor ebette.. Bella Hadid bu güzelliğini kullanmayı iyi biliyor. Özellikle fiziğini çok iyi tanıyan Hadid sokak stilinde de iddialı parçalardan vazgeçemiyor. Transparan üstler, crop parçalar, büstiyerlerden ve seksi parçalardan vazgeçemeyen model bu parçaları sıradan kot kombinler ile tamamlıyor. Bella Hadid’ modaya farklı bir bakış açısı kazandırıyor..

Kırmızı rengi çok sevdiği anlaşılan Bella Hadid’i sokaklarda sık sık kırmızı kombinlerle görmek mümkün. Hem üst hem de alt parçalarda birbirine uyumlu tonlarda seçtiği kırmızı rengi yine kırmızı ayakkabılar, kırmızı çantalar, kırmızı gözlükler ile tamamlıyor. Yani tam bir kırmızıların kadını diyebiliriz onun için!

Kot kombinler ondan soruluyor! Kot üstüne kot yani Denim on Denim dediğimiz kot parçaları birleştirme sanatının çıkış noktası Bella Hadid olabilir. Hem üst hem de alt parçalarda birbiriyle takım, uyumlu olan kot kombinleri tercih eden Hadid seçtiği şık çantalar ile de bu spor tarzını daha şık hale getirmeyi biliyor. Kot kombinlerin altına giydiği kovboy çizmeleri ve topuklu ayakkabıları ile farklı bir tarz yaratıyor.

Bella Hadid hem feminen hemde maskülen tarzı bir arada kullanmayı çok iyi biliyor. Örneğin seçtiği blazer ceketlerin içine giydiği seksi büstiyerler ile hem feminen hem de maskülen tarzı bir arada taşıyor. Boyfriend Jeans yani erkek kotu dediğimiz kot pantolonları yüksek bel tercih ederek kemerlerle kombinleyerek topuklu ayakkabılar ile tamamlıyor.