Ünlü Mankenlerin Sokak Stilleri

Podyumlardan tanıdığınız, belki de hayran olduğunuz modellerin markaların ürünleri dışında kendi zevklerine uygun olarak giyindikleri sokak sitelerini siz de merak ediyor musunuz? O halde doğru yerdesiniz! Yazımızda mankenlerin kendi tercihleriyle oluşturdukları sokak stillerinden örnekler sunuyor olacağız, keyifli okumalar..

Miranda Kerr

Victoria’s Secret’ın güzel gamzeli meleği Miranda Kerr günlük hayatta tercihini basic yani temel parçalardan yana kullanıyor. Güzel mankenin vazgeçemediği parçalar ise babetleri. Uzun bacaklarını ön plana çıkartan yüksek bel kotların altına giydiği babetler onun imza parçalarından. Yanına mutlaka marka, pahalı ve şıklığını tamamlayacak bir çanta almayı da ihmal etmiyor! Yani genel olarak basit parçaları marka parçalar ile birleştirilerek günlük sitilini oluşturuyor diyebiliriz.

Alessandra Ambrosio

Yine Victoria Secret meleklerinin en ünlü ve en güzellerinden olan Alessandra Ambrosıo günlük hayatında çok sade olmayı tercih ediyor. Yüksek bel kot parçaları üzerine giydiği basit üstler ile tamamlamayı seviyor stilini. Meleğimi< sık sık spora gittiğinden ona spor taytları ve spor üstleri ile de görmemiz mümkün. Spor ayakkabılarını yanından eksik etmiyor. Özellikle yanına aldığı büyük çantalar ile günlük şıklığının yanı sıra spor için yanında kıyafet taşımayı da ihmal etmiyor. Her 2 melek de günlük hayatında oldukça sade ve sakin giyinmeyi seviyor diyebiliriz.

Adriana Lima

Güzel gözlü meleğimiz Adriana Lima günlük hayatında şirin, uçuş uçuş çiçekli elbiseleri giymeyi tercih ediyor. Saçlarını doğal dalgası ile bırakan ve çok hafif bir makyaj yapan Lima stilini ya çok yüksek olmayan topuklu ayakkabılar ile ya da babet tarzı ayakkabılar ile tamamlıyor. Lima’nın en dikkat ettiği nokta ise mutlaka makyajsız ama yine de bakımlı ve ışıl ışıl görünmek. Yanına aldığı çantalarda tek bir tercihi yok, elbiselerine uygun çantalar almayı tercih ediyor.