Ünlülerin Hamile Tarzları

Anne adaylarının en heyecanlandığı dönemlerden biri de karınlarının belirginleşmeye başladığı ve hamile modasına ilk adım attıkları aylardır! Hamileliğin 4 ve 5 ayında karnınız yavaş yavaş belirginleşmeye başlar ve bu da size özel hamile kıyafetlerini giyme vaktinin geldiği anlamına geliyor. Ünlülerin hamile tarzlarından esinlenerek oluşturduğumuz bu yazımızda sizlere ilham verici görseller sunmak istedik keyifli okumalar..

En ünlü hamlelerden biri şüphesiz Beyonce! Hamilelik döneminde salaş, rahat, fakat bir o kadar da şık kombinler ile göz dolduruyor! Aksesuar tercihlerinden asla vazgeçmeyen güzel anne adayı Beyonce tül tarzı kumaşlar ile sarılmış şifon elbiseler ile taytları giymeyi tercih ediyor. Sık sık ayağında spor ayakkabı ile rastladığımız Beyonce rahatına da çok düşkün! Özel davetlerde bile Şifon elbiselerinden ve altın rengi aksesuarlarının asla vazgeçmeyen Beyonce her zamanki şık tarzının dışına çıkmadan hamilelik sürecinde de göz dolduruyor.

Diğer ünlü anne adaylarının biri de Angelina Jolie! Angelina Jolie her zaman zerafeti ile göz dolduran bir kadın. Uzun boyunu ve düzgün fiziğini kullanmayı iyi bilen Angelina hamilelik döneminde de saten şık elbiseleri tercih ediyor. Özellikle davetlere katıldığı zamanlarda uzun satan elbiseleri boyundan bağlı yaka detayları ile tercih eden Angelina Jolie topuklu ayakkabı giymekten de asla vazgeçemiyor!

Gossip Girl dizisi ile tanıyıp sevdiğimiz Blake Lively en şık hamile ünlülerin başında geliyor! Ama tarzından asla ödün vermeden tıpkı hamilelik öncesinde ki gibi Stiletto ayakkabılar ve küçük saten elbiseler ile göz dolduran Blake Lively hamilelik döneminde de şıklığından asla ödün vermiyor. Fakat bazen onun sokak stilinde spor ayakkabılarla da görmek mümkün! En çok tercih ettiği renklerin arasında saks mavisi, lacivert ve siyah yer alıyor. Likralı kumaşlar ile bedenini saran elbiseleri kullanan Blake Lively omuzu açık modeller ile omuzlarının güzelliğini gözler önüne seriyor. Aksesuar tercihlerinde zarif ve minimal takıları tercih eden Blake Lively sarı saçlarının güzelliğini kullanarak dumanlı göz makyajı ile görünümünü tamamlıyor!

Görünen o ki ünlü anne adayları hamilelik süreçlerinde bile şıklığından asla ödün vermiyor, fakat kimi zaman rahat kombinleri tercih etseler de onları sık sık şık davet kombinleri ile görmemiz olası..