Ünlülerin Kırmızı Halı Kıyafetleri

Birbirinden ünlü isimlerin kırmızı halıda tercih ettikleri kıyafetler aylarca konuşuluyor. Moda eleştirmenleri tarafından aylarca eleştirilen, kimisinin harika bulunduğu, kimisinin yerden yere vurulduğu ünlülerin kırmızı halı kıyafetlerini biz de sizlere sunmak istedik, keyifli okumalar..

Beyonce

Kırmızı halı deyince kırmızı halının müdavimlerinden biri olan Beyonce ismi akla geliyor.. Tercih ettiği lateks görünümlü pembe kıyafeti ile uzun süre konuşulmuştu. Ünlü yıldıza kimileri bu kıyafeti çok yakışmış kimileri ise hiç beğenmemişti. Kararı size bırakıyoruz. Beyonce ten rengini ortaya çıkartan lateks karışmı bu kıyafet ile sizce nasıl olmuş?

Bella Hadid

Bella Hadid deyince kırmızı aklımıza geliyor, ve kabul edelim kırmızı en çok Bella Hadid’e yakışıyor! Kemikli yüz hatları, muhteşem fiziği ve feminen görünümüyle her daim kıyafetleri harika taşımayı başarıyor. Ne de olsa o bir Victoria Secret modeli! Kırmızı halıda tercih ettiği cesur kırmızı saten kıyafetiyle gözleri okşuyor. Tercih ettiği incecik zarif bantlı ayakkabılar ve uzun bacak boyuna vurgu yapan kasık dekolteli kıyafetiyle Bella Hadid bir içim su gibi görünüyor.

Kendall Jenner

Jenner kardeşlerin popülaritesi hiç kaybolmuyor! Kendall güzel fiziği ve nispeten doğal yüz hatları ile estetiksiz güzelliği simgeliyor. Kendall Jenner güzel bacaklarını ortaya çıkartan mini kıyafetler giymeyi tercih ediyor fakat bazı görünümlerinide üzerine hiç de yakışmayan kumaş ile kaplanmış basit duran kıyafetleri tercih ediyor. Bu bile ünlü yıldızın güzelliğine gölge düşünemiyor. Siz ne düşünüyorsunuz, Kendall Jenner sizce de bütün kıyafetleri harika şekilde taşımıyor mu?