Üşengeç Kadınlar İçin Birbirinden Farklı Makyaj Tüyoları

Makyaj yapmaya çok fazla vakit ayıramıyorsanız veya bu adımı hızlıca geçmek istiyorsanız o halde pratik makyaj hilelerinden faydalanmaya ne dersiniz? Spora giderken işe giderken ve hatta okul çıkışında akşama hazırlanırken bu makyaj tüyoları eminiz çok işinize yarayacak. Gerek iş kadını olabilir, gerekirse günlük hayatınızda hızlı olmayı hedefleyen bir ev hanımı olun eminiz bu makyaj tüyoları ile 5 dakika bile geçmeden mükemmel bir makyaj ortaya çıkartacaksınız, keyifli okumalar.

Ten makyajında binbir ürünü kullanmaktan vazgeçin. BB krem size yetecektir. BB kremi tıpkı yüzünüze nemlendirici uygular gibi parmaklarınız yardımıyla cildinizde uyguladıktan sonra sıra geldi allık uygulamasına. Allık uygulaması için rujunuzu kullanmaya ne dersiniz? Pratik bir şekilde dudaklarınızı renklendirdikten sonra parmaklarınız yardımıyla bu ruju dağıtın. Dudaklarınız çok daha dolgun, çok daha pürüzsüz ve doğal gözükecektir. Sıra geldi yanaklara. Rujunuzdan birkaç darbe yanaklarınızı uyguladıktan sonra parmaklarınız yardımıyla dağıtabilirsiniz. Bu makyajın püf noktası tüm makyajı parmaklarınız yardımıyla yapmaya çalışmak. Çünkü cildiniz için ayrı bir fırça kullanmak göz kapaklarınızdaki farı dağıtmak için ayrı bir fırça kullanmak ve hatta kaşlarınız için ayrı bir fırça kullanma derdi yok. Herşeyi parmaklarınızla halledebilirizsiniz.

Göz Makyajında Pratik Öneriler

Sıra geldi gözlere. Gözleriniz için parıltılı bir farı dilerseniz parmaklarınız yardımıyla uygulayabilirsiniz. Fakat eğer dumanlı bir görünüm elde etmek istiyorsanız göz kapaklarınıza ince bir hat halinde siyah kalemi uyguladıktan sonra parmaklarınız yardımıyla dağıtabilirsiniz. Hem bu şekilde evinize ısısı yardımıyla göz kalemi çok daha iyi dağılacak ve göz kapaklarınızla tamamen bütünleşecektir. Maskara uygulamasında ise göz kapaklarınıza bulaştırmadan maskara uygulamak için bir kredi kartına ihtiyacınız var. Kartı göz kapaklarınıza yerleştirdikten sonra hızlı bir şekilde maskara nasıl uygulayabilir ve göz kapaklarınıza bulaştırmadan mükemmel bir görünüm yakalayabilirsiniz. İşte pratik makyaj yapmak bu kadar kolay. Eminiz bu makyaj 5 dakikanızı bile almayacak.