Yağmur Çizmeleri Nasıl Kombinlenir?

İlkbaharın gelmesiyle birlikte yaz yağmurları da başladı. Bahar’ın kendini yenilemesi, yağmur, toprak kokusu ve bunun yanında rengarenk yağmur çizmeleri insana enerji veriyor! Peki yağmur çizmeleri nasıl kombinlenir? Yazımızda yağmur çizmelerini kombinlemenin en güzel örneklerinden bahsedeceğiz, keyifli okumalar..

Klasik ve şık siyah yağmur çizmeleri.. Elbette en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.. Yağmur çizmelerini her türlü tunik ile kolayca kombinleyebilirsiniz! Özellikle streç taytlar, parlak taytlar, deri taytlar ile oldukça yakışan siyah Yağmur çizmelerinin tamamlayıcısı şüphesiz şirin, uzun tunikler! Kalçayı kapatan uzun tunikler sizi hem ilkbaharın serin havasından koruyacak hem de tarzınızı çizmeleriniz ile uyum içinde gösterecektir. Çizmeleriniz daha daha ön plana çıkmasını istiyorsanız tozluk tarzı çizmelerin içine giyilen hafif tüylü çoraplardan edinebilirsiniz. Bu da özellikle ilkbaharda yapacağınız pikniklerde size hem koruyacak hem de şık gösterecek bir detay..

Eğer renkli yağmur çizmeleri tercih ediyorsanız o halde kotlarınız ile kombinleyebilirsiniz. Kot her renk ile uyum sağlayacağından dolayı rahatlıkla istediğiniz renk yağmur çizmesini tercih edebilirsiniz. Kot pantolonun üstüne kombin yağmur çizmenizin rengine uyumlu bir kazak tercih edebilirsiniz. Kazağın üzerine ise yine kot kombinlerin devamı olacak nitelikte kot ceket tercih edebilirsiniz. Kot ceketinizle minik birkaç broş takarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Eğer çok daha şık görünmek istiyorsanız o halde trençkotlarınız ile çizmelerinizi bir arada kullanabilirsiniz! Trençkotlar ile kombin dediğinizi yağmur çizmelerinizi şık büyük çantalar ile tamamlayabilirsiniz. Büyük çantalarınızı içerisine şemsiyeniz de rahatlıkla gireceğinden tam bir ilkbahar kombini yapmış olursunuz .Tüm yağmur çizmelerini tamamlayıcısı olarak fotr şapkalardan faydalanabilirsiniz Fotr şapkalar özellikle hem sizi yağmurdan koruyacak hem de şıklığınıza şıklık katacak önemli parçalardandır.