Yazlık Pantolon Kombinleri

Yaz gelince içimiz dışımız cıvıl cıvıl oluyor! Buna kombinlerimiz de dahil! Birbirinden renkli parçaları bir arada kullanmak istiyorsanız mutlaka yazımızın devamını okumalısınız. Yazımızda yazlık pantolon kombinlerinden ve hangi renkleri hangi renkler ile eşleştirebileceğinizden bahsettik, keyifli okumalar..

Yazın olmazsa olmaz kumaşlarından keten pantolonlar yerini alıyor. Özellikle yazlık bir hava verilen ve üzerinde işleme desenlerini bulunduran keten pantolonların tamamlayıcısı şüphesiz yüksek, taba rengi, hasır ayakkabılar. Kten kumaş ve taba renkleri birbiri ile harika uyum sağlar, mutlaka denemelisiniz! Özellikle yüksek bel ispanyol paça model keten pantolonları kombinlemek için crop bluzlerden yani hafif göbeği açık üstlerden faydalanabilirsiniz. Altına giyeceğiniz, ayağınızda ağırlık yapmayan, yazlık topuklu ayakkabılarınız veya sandaletleriniz ile harika bir uyum sağlayan keten kumaş pantolonlarınızı daha şık hale getirmek için hasır aksesuarlar ile bir arada kombinleyebilirsiniz. Örneğin hasır şapkalar veya hasır çantalar ile keten pantolon kombinleri çok yakışacaktır. İşte yazlık, salaş, rahat, ferah ve tarz kombiniz hazır!

Bu yaz tiril tiril kumaşlardan, rengarenk bohem parçalardan oluşan pantolonları çok sık göreceğiz. Özellikle karışık desenlere sahip Tiril Tiril kumaşlarda yazlık pantolonların tamamlayıcısı tek renk büstiyerler! Yüksek bel ve Tiril Tiril kumaşa sahip bu pantolonları biraz olsun sakinleştirmek ve ön plana çıkartmak için büstiyerlerden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz spor tarzı büstiyerlerden, dilerseniz biraz daha dantelli, seksi ve geceye uygun büstiyerlerden faydalanabilirsiniz, tercih size kalmış! Önemli olan yazlık kumaştaki pantolonunuzdan herhangi bir renk içermesi ve mümkünse tek renk olması. Altınızdaki pantolon desenli olacağından üzerinizdeki bir parçanın tek renk olması kombinizi sadeleştirerektir. Ayrıca kombininizin yıldız parçası pantolonunuz haline getirecektir. Aksesuarlarda da bu geçerli. Dilerseniz gold yani altın detaylı, dilerseniz gümüş detaylı takılar kullanabilirsiniz. Tamamlayıcı parçalar olarak büyük keten bez çantalardan veya tek renk küçük clutch tarzı el çantalarından faydalanabilirsiniz. Bu tarz bohem pantolonlar ile büyük örgüler yapılıp sakin bırakılmış saçların ve saç aksesuarlarının çok yakışacağını da unutmayın. İncecik kumaşa sahip bu pantolonlar ile tüm yaz çok rahat edeceksiniz.