Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri

23 Haziran 22 Temmuz tarihinde doğanların burç grubu yengeçtir. Yengeç burcu erkeği burç grupları arasında anlaşması ve uzlaşması en zor olan burçlardan biridir. Özellikle kendini dışarıya çok zor açması çok zordur. Zor güvenmesi ve içe kapanık olması ile karşı cinsin dikkatini çok zor çekerler..

Sosyal erkekler değillerdir. Hayatlarında çok az insan olur. Genellikle hayatlarına giren kadınlar ile evlenirler. Evlenmeyi, aile yaşantısını çok severler. Çapkın erkekler değillerdir. Hassas, anlayışlı, kibar ve düşünceli yapısı ile çok iyi bir eş olurlar. Fakat yengeç burcu erkeğinin zor olmasının genel sebebi çok çabuk kırılması ve bu kırgınlığı çok uzun süre sürdürmesidir..

Herhangi bir sorun yaşadığınızda bunu uzun süre unutmayacak ve size sık sık hatırlatacaktır. Bunu yapmasının sebebi tekrar kırılmasını engellemek ve sizin hatanız anlamanızı sağlamaktır. Tüm bunların dışında yengeç burcu erkeği fedakardır.. Sevdiği insanlar için fedakarlık yapmaktan kaçınmazlar, çıkarcı insanlar değillerdir. Çoğu zaman yaptıkları iyilikler karşılıksızdır. İyilikleri karşılık beklemeden yaparlar ve sevdiikileri insanların mutlu olmasından mutluluk duyarlar. Tutkulu bir burç oldukları için çalışma hayatlarında da başarılıdırlar. Çok çabuk yükselirler.

Yengeç burcu erkeği bulunduğu ortamı temizlemekten, düzenlemekten ve nizamdan hoşlanır. Dağınık ortamlar ve dezenfekte olmamış yerler yengeç burcu erkeğini rahatsız edecektir. Evlerinde, odalarında oldukça düzenlediler. Hatta kendi işlerini kendileri yapmayı severler. Bu yüzden evlilik için ideal erkek olabilirler.