Yeni Sezon Çizme ve Bot Trendleri

Birçok kadının en büyük tutkusu olan ayakkabılara sizin de zaafınız var ise yeni sezon çizme ve bot trendlerine mutlaka göz atmalısınız. İşte 2018-2019 yılında özellikle kış aylarında sıklıkla göreceğimiz çizme ve bot trendleri. Bu yıl beyaz botlar inanılmaz moda.

Özellikle kovboy çizmesi tarzında zımbalı beyaz botları sık sık görüyoruz. Beyaz botların tamamlayıcısı olarak kovboy çizmeleri, fötr şapkalar ve kısa paça kot pantolonlar sıklıkla kullanılıyor. Sizde beyaz botlarınızı oversize yani büyük beden kaşe kabanlarınız ile kombinleyerek farklı bir tarz elde edebilirsiniz.

Sivri Burun Çizmeler

Sivri burun modası geri dönüyor. 60’lı ve 70’li yılların iddialı parçalarından olan sivri burun botları bu kış oldukça sık göreceğiz. Özellikle kısa topuklu, yılan derisi desenli sivri burun çizmeleri kumaş pantolonlar ile kombinlemek çok trend. Sizde bu trende uyum sağlamak için hemen kendinize sivri burun bir topuklu bot satın alabilirsiniz.

Asker Postalları

Ayakta biraz daha büyük duran asker postallarını bu yıl sık sık göreceğiz. Özellikle günlük hayatta sokak kombinlerinde kargo pantolonlar, eşofman altları gibi birçok rahat kombin ile tercih edebileceğiniz postal türü ayakkabıları üzerine giyeceğiniz şişme montlar ile tamamlayabilirsiniz. Bu tarz postalların en güzel yanı hem kışın ayağınızı sıcacık tutması hem altının asla kaymaması, hem de ortaya çok farklı ve spor bir kombin çıkması.

 

Tabanı Kalın Kış Botları

Kış tatillerinde giyilen tabanı kalın kış botlarına sokak modasında da sık sık rastlıyor olacağız. Bağcık detaylı içi yumuşacık tüylü ve tabanı biraz yüksek olan bu ayakkabıların en büyük avantajı boyunuzu olduğundan biraz daha uzun göstermesi. Bu tarz ayakkabıları deri taytlarla, renkli detaylı taytlarla veya dar kot pantolonları ile kombinleyebilirsiniz. Üzerine giyeceğiniz şişme montlar ile harika uyum sağlayacaktır. Yılın olmazsa olmaz trendlerinden diz üstü çizmeleri de es geçmeyelim. Özellikle mini eteklerle harika şekilde uyum sağlayan diz üstü çizmelerin süet ve kadife detaylı olanları çok dikkat çekici.