Yeni yılda sevdiklerinizle birlikte evde olmayı tercih ediyorsanız ama yinede eğlenmek istiyorsanız önerilerimize kulak verin! İşte sevdiklerinizle bir arada harika bir gece geçirmeniz için öneriler;

Atıştırmalık abur cubur bir şeyler olmadan olmaz elbette, özellikle eğer çocuklar evde olacaksa mutlaka onların da düşünülmesi ve onlara özel eğlenceli atıştırmalıklar yapılması gerekiyor. Klasik patlamış mısırdan sıkıldıysanız bu defa da çikolatalı veya karamelli patlamış mısırı deneyin. Ayrıca pembe gıda boyası katarak patlamış mısırları renkli hale getirebilirsiniz bu oldukça göz alıcı ve farklı duracaktır.

Madem evdesiniz öyleyse eğlencenin dibine vurmak da hakkınız demektir. Hazır satılan oyunlardan satın alabilirsiniz. Okey, Jenga, Tabu gibi oyunlar hem sizi sevdiklerinizle bir araya getirecek hem de güzel vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Özellikle gençler ve çocuklarla oynanan bu oyunlar gerçekten çok eğlenceli oluyor, denemenizi öneriyoruz.

Ev dekorasyonunda ise biraz daha ferah alanlara önem verilmeli. Örneğin orta sehpası kaldırılarak halının üstünde güzel saatler geçirilebilir ev biraz renkli ve dekoratif süsler ve süslenebilir. Işıklar da olmazsa olmazlardan, evinizi rengarenk ışıklarla donatarak göz alıcı bir dekorasyon yapabilirsiniz.

Bu güzel gecede şıklığınızdan ödün vermek istemiyor ama yine de bir ev sahibi olarak rahat olmak istiyorsanız o zaman imdadınıza şık eşofman takımları yetişecek. Artık günümüzde eşofman takımları sadece evde giyilecek kadar basit ve salaş değil. Hatta birçok ünlü eşofman takımları ile alışverişe çıkıyor dışarıda gezmeyi tercih edebiliyor. Siz de değişik eşofman takımlarını  böyle günler için kullanabilirsiniz. Böylece hem rahatlığınızdan ödün vermemiş hem de bir ev sahibi olarak şık görünüyor olacaksınız.