Farklı Desenleri Bir Arada Kullanmamalısınız

Tamamen tarihe karışması gereken ilk moda kuralı ‘farklı desenlerin’ bir arada kullanılmaması gerektiği.. Çizgililer, ekoseler ve puantiyeler dikkatli bir şekilde kombinlenirse bir arada kullanmanın hiçbir sakıncası yok aslında. Özellikle büyük moda markalarının defilelerinde birçok farklı desene sahip parçanın bir arada kullandığına rastlamışsınızdır. 2017 yılında desenli kumaşların çokça kullanılacağını düşündüğümüzde bu yılın modasının biraz ‘karışık ve renkli’ olduğunu söyleyebiliriz.

Işıltılı Parçalar Sadece Şık Bir Mekana Gidilirken Kullanılır

Günümüzde dore, lame, payet, boncuk detaylı parçalar kot pantolonların üzerinde dahi kombinlenebiliyor. Beyaz basic bir tişört ve kot pantolon ile şık takılarınızı takabilir hatta payetli tişörtlerinizi bile kullanabilirsiniz. Dolabınızda bulunan gösterişli ve şık parçaları sadece özel günler için saklıyorsanız ve onları kullanmak için can atıyorsanız kot kombinlerinizle kullanabilirsiniz.

Spor Ayakkabılar Sadece Spor Yaparken Giyilir

Ünlü spor ayakkabı markalarının popüler olmuş hit ayakkabılarını kumaş pantolonların altına bile giyebilirsiniz. Bunun birçok örneğini ünlülerin kombinlerinde de görebilirsiniz.Hatta şık bir takım elbisenin altına beyaz bir spor ayakkabı giyerek kendi tarzını yaratan, aynı zamanda rahatlığından da ödün vermeyen moda ikonlarına rastlayabilirsiniz. Buradan da anlaşılacağı gibi spor ayakkabıları sadece spor yaparken kullanmak yerine günlük hayata daha çok uyarlamak tamamen sizin elinizde. Kot pantolonlarla da zaten büyük bir uyum içinde olan spor ayakkabılarınızı hem basit,spor tişörtlerle hem de daha şık, pullu, payetli ve gösterişli bluzler ile kombinlebilirsiniz.