Yeni yıla dışarıda, bir eğlence mekanında gireceksiniz ve en az sokaklardaki renk cümbüşü, ışıklar kadar dikkat çekmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! İşte yeni yılda tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacak kıyafet önerileri!

”Ben klasikten şaşmam, illa ki siyah kıyafet giyeceğim, siyah bana çok yakışıyor ve bana kendimi iyi hissettiriyor. Ayrıca fiziğimi de güzel gösterdiğine inanıyorum.” diyenlerdenseniz ama yine de klasik siyah elbisenin sıradanlığında kaybolmak istemiyorsanız imdadınıza pul ve payetler yetişiyor. Payetler şüphesiz en güzel siyah elbiseler de parıldıyor, bu asaleti başka bir renkte yakalayamazsınız. İşte size sade ama bir o kadar da gösterişli zarif ve şık gece kıyafeti önerisi!

”Yılbaşı gecesi kırmızı giymeyeceğim de ne zaman yiyeceğim yahu!” diyenlerdenseniz çok haklısınız. Bu gece kırmızının dibine vurma vakti! Kırmızı parçaları tek kombinde bir arada kullanmak oldukça etkilidir. Kırmızıların tonunu, dokusunu tutturmak da oldukça zordur. Doğru kırmızı tonu bulduğunuz zaman aslında bu durum sizin için daha kolay hale gelebilir. Önemli olan farklı dokuları ustaca kombinleyebilmeniz.

Örneğin elbisenizin kırmızısı canlı bir kırmızı ve elbiseniz kadife ise bunu botlarınızda da daha devam ettirebilirsiniz. Botlarınızın ya rengi ya da dokusu kıyafetiniz ile aynı olduğunda tuhaf bir görüntü ortaya çıkmayacaktır. Yani botlarınız da kadife olabilir veya botlarınız kadife değil başka bir dokudan ise mutlaka elbiseniz ile renkleri birebir örtüşmesi gerekir. İkisinden birini tercih etmek durumundasınız.

”Ne giyeceğimin önemi yok, ben her durumda dikkat çekmek istiyorum, ışıl ışıl parlamak istiyorum!” diyorsanız öyle ise en gösterişli takılarınızı takı dolabı yüzden çıkarmanızın tam da bu gece zamanı!! Işıltılı, taşlı, ağır, hatta biraz abartılı takılarınızı bu gece rahatlıkla kullanabilirsiniz. Emin olun herkes birbirinden şık kıyafetler ile etrafta salınırken hiçbir şey abartıya kaçmayacaktır. Ayrıca bu takılarınızı kullanmak için böyle bir geceyi beklediğinizden de eminiz. Ne duruyorsunuz takın takıştırın!