Birkaç saat içinde hızlıca hazırlanıp evden çıkmak durumundasınız, çünkü tüm gece sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla eğlenmek, güzel bir gece geçirmek istiyorsunuz. Bunun için hızlıca hazırlamanız gerekiyor. Haydi o zaman göreve başladı! İşte bir kaç adımda kolayca yılbaşı gecesine hazırlanmak için püf noktaları;

Duş sırasında mutlaka cildinize peeling yapmayı unutmayın. özellikle etek ve benzeri bacaklarınız açıkta bırakacak kıyafetler giyeceksiniz mutlaka bacağınıza peeling yapın. peeling bacaklarınızdaki ölü deriyi atmanızı sağlayacaktır, hem de bacaklarınızı olduğundan daha parlak ve pürüzsüz gösterecektir. Böylece bacak makyajı yapmak için bir nedeniniz kalmayacak.

Yılbaşı gecesine hazırlanırken tırnaklarınızı renklendirmeden olmaz. Eğer çok az bir vaktiniz varsa tercihinizi siyah veya kırmızı ojelerden yana kullanmamanızı öneriyoruz. Çünkü bu tarz ojeler oldukça dikkat gerektiren şekilde uygulanmalıdır ve taştığında temizlemesi zor olabilir. Bunun yerine hafif bir parlatıcı veya french manikürü tercih edebilirsiniz. Unutmayın Bu tarz joker renkler tüm kıyafetlerle uyum sağlar.

Son adım olarak saçlara geldik. Bu süre zarfında saçlarınızı maşa ile sarıp kalın bir bigudi ile tuttuğunuzda saçlarınızda geceye hazırlanmış olacak. Tek yapmanız gereken bigudileri çıkartmak ve yapılı saçlarınızı hafifçe dağıtarak daha doğal bir görünüm elde etmek. İşte geceye hazırsınız! Tüm şıklığınıza gecenin tadını çıkarmayı sakın ihmal etmeyin, bol bol eğlenin ve yeni yıla gülerek girin, MUTLU YILLAR!