Yılbaşında Her Kombin İle Gidecek Saç Modelleri

Yeni yılın en özel gecesinde ev ortamında rahatlıkla yapabileceğiniz birbirinden şık saç modellerini sizler için derledik. Her kombin, her kıyafet ile gidecek, size kendinizi hem rahat hem zarif hissettirecek saç modellerine gelin birlikte göz atalım;

Topuz Modeli

Yılbaşı gecesinde dekolteli bir kıyafet giyeceksiniz ve boynunuzun, dekolte bölgenizin muhteşem gözükmesini istiyorsanız o halde boynunuzu öne çıkartacak topuz modellerini öneriyoruz. Bu tarz topuz modellerinde aşırıya kaçmadan doğala yakın bir sonuç istiyorsanız minik balerin topuzları deneyebilirsiniz. Saçlarınızı krepe yaptıktan sonra bir firketeye ve şeffaf tel tokalara ihtiyacınız olacak. Bu tarz tokalar saçlarınızda daha az görüneceği için şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz. Şeffaf lastik toka yardımıyla topuzu tutturduktan sonra hafifçe bozmayı deneyin. Saçlarınızı ekstra olarak bozmak ve hafifçe kabartmak çok uğraşılmamış ve şirin bir görünüm yaratacaktır. Bu tarz topuzlar ile minik inci küpeleri kullanabilir ve boyun dekolteniz ortaya çıktığından dolayı boynunuzda gösterişli bir kolyeye yer verebilirsiniz. Tercih size kalmış.

Şık Örgü Modelleri

Örgünün çok daha günlük olduğunu düşünebilirsiniz, fakat aksesuar destekleri ile aslında örgülerde gece hayatına uyarlanabilir ve çok daha şık hale getirebilirsiniz. Son dönemlerin en popüler saç aksesuarlarından biri de saç küpeleri. Büyük bir örgü yaparak örgünüzü hafif şekilde dağıtın. Özellikle uzun saçlara sahipseniz bu model size çok yakışacaktır. Yandan veya balıksırtı ördüğünüz saçlarınıza saç küpelerini takabilirsiniz. Saç küpelerini gelişigüzel takabilir ve oldukça şık bir sonuç elde edebilirsiniz. Özellikle sırt dekolteli kıyafetler giyiyorsanız örgünüzün sırtınızın üzerine düşmesi ve saç küpeleri ile donatılmış olması çok şık görünecektir. Siz de bu üç saç modelinden birini çok kolay ve pratik bir şekilde yılbaşı gecesine hazırlanırken kullanabilirsiniz. Hem yapımı çok pratik, hem de ev ortamında kendi kendinize yapabileceğiniz modeller olduğundan dolayı asla zaman kaybı yaşamayacak, risk almamış olacaksınız.

Islak Görünümlü Saç Modelleri

Saçlarınızı jöle yardımı ile geriye doğru tarayarak hem şık hem de seksi bir görünüm elde edebilirsiniz. Siyah dumanlı göz makyajı ile bu popüler model harika uyum sağlayacaktır.