Zamansız Makyaj Ürünleri

Nasıl ki zamansız moda anlayışı var bu moda makyaj ürünlerine de kendini gösteriyor! Zamansız yani modası asla geçmeyen her daim makyaj çantanızda bulunması gereken ve her daim kullanabileceğiniz nitelikte makyaj ürünleri neler? Gelin birlikte göz atalım;

Kırmızı Dudak Kalemi, Kırmızı Ruj İkilisi

Bir kadının makyaj çantasında ten rengine yakışan bir kırmızı ruj ve ona uyumlu bir dudak kalemi mutlaka olmalı! Bu zamansız bir parçadır. Her daim, her yerde, her yaşta kullanabileceğiniz kırmızı ruj ve dudak kalemi kombinasyonunun birbirine uyumlu olması oldukça önemlidir. bildiğiniz gibi tüm renkler sıcak ve soğuk olmak üzere ikiye ayrılır. Eğer seçtiğiniz kırmızı ruj soğuk tonlu ise o halde dudak kaleminiz de ona uygun tonlarda soğuk tonlarda olmalı. Bu renk kombinasyonu mükemmelliği ile harika, kırmızı çekici dudaklara kavuşabilirsiniz.

Jilet Gibi Bir Eyeliner

60’lı yıllardan bugüne eyeliner modası hiç değişmedi! Özellikle eyeliner kullanmayı seven biriyseniz hem keçe uçlu hem dipliner olan hem de jel formunda eyelinerları makyaj koleksiyonunuza eklemeniz de bir sakınca yok! Unutmayın eyeliner modası asla geçmez!

Gül Kurusu Tonlarında Allık

Her ten rengine, her yaştan kadına yakışacak allık rengi Şüphesiz gül kurusu tonlarında olandır. Her makyaj da kullanabileceğiniz bu allığı makyaj koleksiyonunuza eklediğinizde bir sürü allık kullanma derdinden de kurtulmuş olacaksınız .Yıllar geçse de bu allığın rengi sayesinde daima kullanabileceğiniz joker bir ürününüz olacak. Siz de kendinize yakışanı bulmak için mutlaka gül kurusu tonlarındaki aldıkları şans verin!