Hepimiz mükemmel bir vücuda sahip olamayız fakat bu mükemmel bir dolaba sahip olmamızı etkilemez. Evet giysilerimizi çok zayıf gözükmek için kullanabiliriz. Bunlara moda hilesi deriz. Modanın bize sunduğu en güzel yanlarından biri.

Dik çizgiler her zaman daha uzun ve ince görünmenize yardımcı olur. Tek parça olarak kullanmak istemezseniz, pantolon ya da bluzunuz de tercih edebilirsiniz. Karıştırılmış Desenler kafa karıştırır ve kusurlarınızı gizler. Bluzunuzu ve alt kıyafetinizi farklı desenlerde seçerseniz kusurlarınızı kapatmış olursunuz. Ortadan bölünmüş elbiseler ya da etekler dikkati vücudunuzun ortasına çeker ve diğer bölümler gizlenmiş olur. Midi etekler özellikle bacak kusuru olanların seçmesi gereken bir kıyafettir. Uzun ve uçuş görüntüsüyle hem kusurları gizler hem de vücudunuza tamamen muhteşem bir görüntü katar. Yüksek bel şort sade ve salaş bir gömlekle kullanılırsa harika ve kusursuz bir görüntü yaratır. Uzun üst ve kısa alt birlikte harika görünen bir kombindir. Her yönden kusurlarınızı gizlerken modaya da uyum sağlamanıza yardımcı olur. Siyah ne giysem diye ikilemde kaldığınızda seçmeniz için parlayan bir renktir. Eğer baştan sona siyah giyinirseniz olduğunuzdan çok daha zayıf görünürsünüz. Beyaz yaz sezonunun vazgeçilmez rengidir. Alt üst beyaz dekolteli bir takım giyerseniz emin olun oldukça zayıf görüneceksiniz. Parlak renkli kemerler her zaman daha zarif ve ince bir görünümünüz olmasına yardım eder. Eğer çok renkli kıyafetler tercih ediyorsanız tam sizin stiliniz.

Yırtık Jeanlar son zamanlarda oldukça fazla tercih ediliyor, emin olun doğru kombinde bu pantolon bacaklarınızı ince bir görüntüye sokacak. Geometrik desenler düşündüğünüz gibi daha kalın gözükmenizi sağlamaz, aksine zayıf kısımlarınızı daha da zayıf gösterir. Renk geçişli elbiseler vücudunuzdaki kusurları büyük oranda gizle. Fazla kilosu olan bayanlara önerimizdir. Aksesuarlar kalabalık yapmaktan çok birçok yeri gizlediğinden daha zarif bir görüntü oluşturur.